top of page

Вимірюємо ефективність: KPI та їх використання у філантропії (І.Кравчук)

Член правління УАО, незалежний консультант і тренер з моніторингу та оцінювання, Ірина Кравчук взяла участь у VIII Міжнародній конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ», що відбувалася 25 лютого 2016 в Києві. Ірина Кравчук модерувала сесію «Вимірюємо ефективність: KPI та їх використання у філантропії» (http://www.blagodiynist.info/programme/kpi.htm)

"Стратегічна філантропія тісно пов'язана із змінами та соціальним проектуванням. Зазвичай очікується, що ці зміни є позитивними, результативними та ефективними. Для того, щоб це стверджувати, необхідно мати “evidence”, тобто дані. Саме моніторинг, оцінювання та вимірювання ефективності є тим засобом, який може підтвердити, чи досягли ми очікуваних змін. Наявність системи моніторингу та оцінювання є однією із важливих складових будь-якої системної соціальної програми. Тут може бути два підходи – система моніторингу та оцінювання для соціальних програм, тобто план з моніторингу та оцінювання, або внутрішня система вимірювання та оцінювання результатів діяльності самої організації," - зауважила Ірина Кравчук під час зустрічі з учасниками Міжнародної конференції Українського форуму благодійників, модеруючи сесію "Вимірюємо ефективність: КРІ та їх використання у філантропії".

На сесії було розглянуто такі питання:

- Які методології оцінки ефективності використовуються в міжнародній практиці благодійними організаціями та фондами? Яким чином оцінка допомагає підвищувати власну ефективність?

- Як на практиці визначити показники / індикатори ефективності організації або реалізації соціальної програми? Як використовувати ці показники для планування/кореляції власної діяльності?

Свій досвід презентували експерти Дар'я КАС’ЯНОВА, керівник проектів та програм Гуманітарного штабу Рината Ахметова; Андрій КІТУРА, старший аналітик компанії Ernst&Yang в Україні; Аліна ЗУЙКОВСЬКА, менеджер сталого розвитку ДТЕК.1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page