top of page

Документування воєнних злочинів як форма моніторингу (М.Савва)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Триває підготовка 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання і ми раді оголосити нашого наступного спікера – Михайла Савву, незалежного експерта з МіО з 20-ти річним досвідом, доктора політичних наук, члена правління Української асоціації оцінювання, голови правління Експертної групи «СОВА» з його доповіддю: «Документування воєнних злочинів як форма моніторингу».

Документування воєнних злочинів стало важливим завданням для українського громадянського суспільства під час повномасштабного російського вторгнення. Воєнні злочини є численними і відбуваються переважно на окупованих територіях. З цієї причини органи влади не можуть вести документування злочину одразу після його вчинення.

Досвід моніторингу та оцінки достатньою мірою готує людей до документування воєнних злочинів. Документування, як і інші види моніторингу, потребує розроблення системи показників, впровадження цієї системи на основі професійних навичок (вміння проводити інтерв’ю та ін.) та зовнішнього контролю за моніторинговим процесом.

14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Детальніше про конференцію: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page