top of page

Загальні збори УАО 2023

24 травня відбулися Загальні Збори УАО, на яких було обрано нових Голову та Заступника Правління УАО.

Тож,

Голова Правління УАО - Олег Мазурик, викладач МіО в КНУ ім. Т.Шевченка, незалежний фахівець з оцінювання політик, програм і проектів

Заступник Голови Правління - Світлана Фесенко, незалежний фахівець з МіО.

Також оновлюється склад правління УАО:

Деркач Андрій - магістр публічного управління, стипендіат Програми підвищення кваліфікації ім. Лена Кіркланда (Варшавський університет, Республіка Польща), з 2020 року - аспірант кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ ім. Т.Шевченка. Тема дисертаційного дослідження - "Механізми оцінювання публічної політики сталого розвитку на регіональному рівні". Має більше 10 років стажу в публічному управлінню на різних посадах в різних органах влади. Член Української Асоціації Оцінювання з 2019 року, член Польського Товариства Оцінювання з 2020 року.

Колобова Ярослава - директорка Київського міського центру соціальних служб. Магістр державного управління та соціальної роботи. Практикує оцінювання соціальних проектів в сфері дитинства, пропагує УАО серед колег та партнерів по соціальній роботі. Тренер з питань МіО.

Кондратенко Дмитро - магістр політології, консультант з питань розбудови систем моніторингу з 2014 року, з 2018 - менеджер з моніторингу та оцінювання Карітасу України, начальник відділу моніторингу та оцінювання., спеціалізується на питаннях гуманітарної допомоги, гуманітарного розвитку, міграції та стійкості. Працює над розробкою систем МіО, моніторингом та отриманими уроками. Голова Правління УАО у 2018-2020 роках. Співавтор дослідження "Моніторинг та оцінювання під час повномасштабної війни" та дослідження з Локалізації гуманітарної допомоги, ініційованої Комітетом з надзвичайних ситуацій Великобританії.

Коренькова Катерина - магістр з соціальної роботи (НаУКМА) та оцінювання (Саарський університет, Німеччина), обіймає посаду радниці з моніторингу в одному з проєктів GIZ. Має досвід проведення незалежних оцінювань спільно з колегами.

Красовська Ольга – кандидат економічних наук, голова Правління УАО у 2020-2022 роках, член Європейського та Британського товариств оцінювання, незалежний фахівець з моніторингу та оцінювання в сфері регіонального розвитку, децентралізації, розвитку бізнесу, місцевої демократії.

Пильгун Лариса - магістр ділового адміністрування (КНЕУ), магістр державного управління (НАДУ), співзасновник і член правління Української Асоціації Оцінювання, голова Правління у 2017-2018 рр. Незалежний фахівець з оцінювання політик, програм, стратегій і проектів з 2015 року. Має досвід оцінювання проектів громадських і міжнародних організацій, досвід створення систем МіО як для громадських організації, так і систем МіО реформ в Україні, тренер та співавтор посібників з питань МіО. Ініціатор дослідження феномену самоорганізації і гуртування українського суспільства під час війни.

Савва Михайло - кандидат соціологічних наук, доктор політичних наук, професор, член Правління Української асоціації оцінювання з 2015 року, голова громадської організації Експертна група "Сова" та член Експертної ради правозахисної організації Центр громадянських свобод.


Вадим Лютий, Тетяна Лях, Наталія Салабай відмовилися бути членами Правління УАО
2 перегляди0 коментарів

Komentar


bottom of page