top of page

Загальні збори 2020

У грудні 2020 відбулися Загальні збори Української асоціації оцінювання (УАО). В результаті обговорення та ряду голосувань, було обрано наступний керівний склад Асоціації на 2021-2022 роки:

Головою Правління УАО стала Ольга Красовська, член Української асоціації оцінювання (УАО) з 2015 року та Європейського товариства оцінювання з 2018 року.

Пані Красовська - кандидат економічних наук, незалежний експерт з питань політики розвитку МСП, моніторингу та оцінювання, з понад 15-річним досвідом розробки, реалізації та оцінювання національних та міжнародних проектів у галузі науково-інноваційної політики, децентралізації, місцевого самоврядування та демократії, регіональної економічної політики, політики розвитку МСП. Пані Красовська має широкий досвід співпраці з міжнародними організаціями (Європейська Комісія, USAID, Рада Європи, SIDA, Світовий банк, Швейцарське бюро співробітництва в Україні, Міжнародна організація праці, Данське агентство з міжнародного розвитку) та консалтинговими компаніями (GIZ, Blomeyer & Sanz, Berlin Economics, Nordic Consulting Group).

Заступником Голови Правління УАО стала Ольга Щетиніна, член Української асоціації оцінювання (УАО) з 2013 року, голова УАО в 2016-2018 роках, член Міжнародної консультативної ради з оцінювання UNDP.

Пані Щетініна має понад 20 років досвіду роботи в проектах технічної допомоги, включно понад 15 років діяльності в програмах USAID та Державного департаменту США, керуючи проектами з питань розвитку громадянського суспільства та адвокації, сприяння молодіжному лідерству, боротьби з торгівлею людьми та ін. в Україні, Росії, Казахстані та Хорватії, а в 2010-2014 роках очолювала Департамент аналізу, планування та оцінки Фонду Ріната Ахметова в Україні. Пані Щетініна також працювала радником Фонду щодо стратегій моніторингу та оцінки, пов'язаними з контролем за громадським здоров'ям (туберкульозом та ВІЛ / СНІД), раком, журналістикою, проектами культури та іншими. Будучи незалежним консультантом, здійснила оцінювання проектів розвитку, включаючи проекти економічного зростання, децентралізації, демократії та управління, громадського здоров'я та гуманітарної допомоги.

Лариса Пильгун

Михайло Савва

Ярослава Колобова

Дмитро Кондратенко

Ірина Кравчук

Олег Мазурик

Артем Мирошниченко

Тетяна Нарчинська

Вячеслав Сороковський

*******************

Дякуємо усім, хто взяв участь у голосуванні щодо виборів Голови, заступника Голови та членів Правління та поділився своїм баченням і побажаннями щодо розвитку УАО на 2021-2022 р.

До зустрічі та співпраці в Новому 2021 році!

З повагою та найкращими побажаннями,

команда УАО0 переглядів0 коментарів

Commenti


bottom of page