top of page

Зустріч УАО: презентація результатів конференцій та обговорення поточних питань

17 грудня у місті Києві відбулася зустріч Української асоціації оцінювання з обговоренням та презентацією результатів конференцій у Чікаго, Москві та Катманду, а також особливої уваги учасники зустрічі приділили обговоренню поточних та майбутніх проектів в рамках діяльності асоціації.

У затишному приміщенні Міжнародного фонду "Відродження" члени асоціації та гості обговорили основні тенденції розвитку оцінювання в світі та регіоні.

Ольга Щетініна, голова правління, представляла УАО на конференції Асоціації спеціалістів у сфері оцінки програм та політ (АСОПП) 29-30 жовтня 2015 у місті Москва (РФ). Учасники конференції основну увагу приділили розгляду питать та проблем становлення професії оцінювача. Серед питань що обговорювались, можна виділити такі як, оцінка державних проектів підтримки розвитку громадського сектору, оцінка програм у сфері дитинства, оцінка впливу та методологія оцінювання.

Ірина Кравчук презентувала основні висновки та враження від Міжнародної конференції Американської асоціацї оцінювання, що пройшла в місті Чікаго (США) 8-14 листопада 2015 року. Цього року у конференції взяло участь 6 тис. учасників. з усього світу. Паралельно проводилося біля 20 сесій одночасно. Ірина на конференції представила тенденції та перспективи розвитку оцінювання в Україні на президентській сесії конференції «Перспективи розвитку оцінювання в Європі: тенденції, контекст та приклади». Цікавими були особисті враження Ірини від участі у конференції, аносування можливих напрямів співпраці із Американською асоціацією оцінювання, презентація малих грантів для співпраці та участі у конференції.

Антоніна Рішко-Порческу стала учасницею Глобального тижня оцінювання, що відбувся 23-27 листопада у Катманду (Непал). В межах тижня було об'єднано дві події: Другий глобальний форум EvalPartners та Третій Міжнародний Конклав Спільноти оцінювачачів Південної Азії. На події зібралося 400 оцінювачів з усього світу: 130 представників VOPE, представники парламентів та урядів, ГО, предастваники агенцій ООН та ін. Основними заходами та презентаціями були: Святкування Міжнародного року оцінювання 2015, Презентація плану розвитку оцінювання 2016-2020, Започаткування нових ініціатив Evalpartners та грантових програм, зміна керівництва Evalpartners. Антоніна представляла Українську асоціацію оцінювання в межах ініціативи EvalYouth, покликаної сприянню взаємодії, інновацій та обміну між молодими та новими оцінювачами, зацікавленими сторонами серед молоді та ключовими суб’єктами молодіжних рухів тощо.

Координатори проектів, у яких задіяна УАО, представили результати реалізації на даний момент. Зокрема, Лариса Пильгун презентувала перші напрацювання в рамках реалізації проекту по професіоналізації у сфері оцінювання в Україні та розказала про наступні кроки, можливості залученості. Ірина Кравчук розповіла про перебіг проекту підготовки Школи управління професійною асоціацією. Обидва проекти реалізуються за фінансової підтримки EvalPartners.

Також Констянтин Рижков представив результати комунікації із представниками обласних органів влади та можливості співпраці.

Українська асоціація оцінювання щиро вдячна Міжнородному фонду "Відродження" за гостинність.

Більш детальні презентації на матеріали конференції Ви можете знайти у репозиторіумі файлів розділу "Лише для УАО" за попередньою реєстрацією.

Фото Тетяни Нарчинської:
1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page