top of page

Конференція Європейського товариства з оцінювання: українська сесія

Конференція Європейського товариства з оцінювання вже майже добігла до свого кінця і ми раді поділитися з вами нашими враженнями. Це був надзвичайно насичений, гарно спланований та інформативний захід, де під одним дахом зібралось більше 600 експертів та експерток зі всього світу. Учасники/ці мали можливість відвідувати будь-які сесії та дискусії, презентувати свої ідеї, ділитись практиками та задавати найрізноманітніші питання.

Завдяки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia УАО змогла організувати цілу українську сесію, яка зібрала майже 80 учасників і стала однією із найбільш відвідуваних сесій на конференції. На відкриття сесії було запрошено Президента Європейського товариства з оцінювання – Тома Лінга, а також серед модераторів дискусій були - Susanna Morrison-Metois – старша наукова співробітниця ALNAP, Scott Chaplowe – незалежний консультант з питань моніторингу та оцінки та Ольга Красовська – Голова УАО.

Під час сесії українські експертки ділились своїм досвідом роботи в умовах повномасштабної війни в Україні, презентували міжнародній спільноті нові виклики з якими стикаються оцінювачі на територіях, де ведуться активні бойові дії або які отримали статус тимчасово окупованих, обговорювали питання документування воєнних злочинів.

14-та конференція Європейського товариства з оцінювання була організована European Evaluation Society та ALNAP і проходила 8-10 червня в м. Копенгаґен.


8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page