top of page

Онлайн-курс "Моніторинг і оцінювання для громадських організацій"

Члени УАО взяли участь у створенні курсу про моніторинг і оцінювання для громадських організацій. Це стало можливим за підтримки та турботи від Фонду Східна Європа.


Тож дивіться курс та дізнайтеся про те, як упровадити дієву систему моніторингу й оцінювання (МіО) в організації, які можуть бути особливості моніторингу і оцінювання під час воєнного стану, як побудувати логічну матрицю проєкту, та як правильно обрати індикатори, як зібрати та презентувати дані. Також є лекції про основні концепції та термінологію з МіО, етичні аспекти оцінювання і багато іншого.


Курс доступний за посиланням: https://bit.ly/44jaNKf


Онлайн-курс підготовлений у межах програми «Стійкість», що впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Курс розроблено у партнерстві Фонду Східна Європа з Українською асоціацією оцінювання.0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На Загальних зборах УАО голова Правління Ольга Красовська ознайомила членів УАО із підсумками роботи організації за 2022-2023 рр.

24 травня відбулися Загальні Збори УАО, на яких було обрано нових Голову та Заступника Правління УАО. Тож, Голова Правління УАО - Олег Мазурик, викладач МіО в КНУ ім. Т.Шевченка, незалежний фахівець

bottom of page