top of page

Оцінювання проектів надання допомоги людям та територіям, постраждалим від війни (Л.Пильгун)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Українська асоціація оцінювання/Ukrainian Evaluation Association у співпраці з European Evaluation Society та ALNAP, за підтримки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia організовує спеціальну українську сесію на 14-й щорічній конференції, яка відбудеться 8-10 червня у м. Копенгаген.

Українська сесія під назвою "How to evaluate war: reality and future of Ukrainian M&E" має на меті привернути увагу міжнародної спільноти експертів з моніторингу та оцінки до особливостей МіО в умовах активної фази війни, роботи на окупованих територіях та в умовах нестабільної лінії фронту.

Ми раді представити нашу першу спікерку – пані Ларису Пильгун, незалежну консультантку з оцінювання, заступницю голови правління Експертної групи «СОВА», та члена Правління Української асоціації оцінювання.

Л.Пильгун планує поділитися досвідом оцінювання проектів надання допомоги людям та територіям, які постраждали внаслідок війни в Україні (2014-2022): «Україна має унікальний досвід допомоги людям та відновлення своїх територій. Узагальнення та врахування такого досвіду дозволить заощадити людські та фінансові ресурси, спрямувати їх туди, де вони найбільше потрібні, скоротити час надання допомоги, що є дуже важливо під час фази активних бойових дій».


Детальніше про конференцію: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут5 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page