top of page

Подолати негативні наслідки війни в Україні: що можуть фахівці оцінювання? (І.Кравчук)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Ірина Кравчук спеціалізується на зовнішньому оцінюванні програм і політик і під час 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання представить міжнародній спільноті тему «Що можуть зробити фахівці оцінювання, щоб допомогти Україні подолати негативні наслідки війни».

Війна в Україні спричиняє масштабні руйнування, що стало однією з головних тем для обговорення міжнародного співтовариства і, як наслідок, може стати причиною виділення Україні значних обсягів гуманітарної допомоги. Цю підтримку слід використовувати якомога ефективніше аби пом’якшити негативні наслідки війни. Важливу роль у цьому процесі можуть відігравати і оцінювачі:

1) З початку війни гуманітарну підтримку надавали переважно волонтерські організації та донори. Оцінювачі можуть краще підтримувати системний погляд та координацію гуманітарної допомоги українським громадам, якщо поточні зусилля будуть належним чином оцінені та задокументовані.

2) Оцінювачі можуть допомогти визначити ключові особливості громад та стійкість домогосподарств, що важливо для благополуччя під час війни та відновлення.

3) Механізми зворотного зв'язку можуть допомогти задовольнити потреби людей, які перебувають у кризі. 14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут


1 перегляд0 коментарів

Comentarios


bottom of page