top of page

Політика захисту дітей: практика забезпечення етичних норм під час оцінювання проектів

Фото автора: Лариса ПильгунЛариса Пильгун

3 червня 2021 року відбуkfся онлайн дискусія "Політика захисту дітей: практика забезпечення етичних норм під час оцінювання проектів, пов'язаних з роботою з дітьми". Організатор дискусії – Українська асоціація оцінювання/Ukrainian Evaluation Association Мета заходу - діалог між замовниками та виконавцями оцінювання щодо вимог та обмежень політики захисту дітей, Учасники зустрічі обговорити наступні питання: • Що закладає організація в цей документ під назвою "Політика захисту дітей"? • Як «подружити» методологію оцінювання з політикою захисту дітей? • Які виникають проблеми при оцінюванні проектів, цільовою аудиторією яких є діти? • Чи повинна мати Українська Асоціація Оцінювання свій документ під назвою «Політика захисту дітей»? Спікери: - Лариса Пильгун, незалежний фахівець з оцінювання, член Української Асоціації Оцінювання - Ярослава Колобова, директор Київського міського центру соціальних служб - Дмитро Кондратенко, Менеджер з моніторингу та оцінювання проектів, Карітас України. - Олег Мазурик, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) - Інга Дудник, виконавчий директор ГО "Територія успіху" В дискусії взяли участь представники організацій, які працюють з дітьми, та фахівці з оцінювання, які мають досвід оцінювання проектів, цільовою аудиторією яких є діти.


Організатори вдячні усім, хто приєднався до обговорення питань політики захисту дітей, та практики забезпечення етичних норм під час оцінювання. Нам вдалося започаткувати діалог між замовником, об’єктом та виконавцем оцінювання. Виявилося, що тема складна та варта подальшого обговорення і залучення до діалогу більшої кількості фахівців та сторін. Дійшли до висновку, що потрібно виписати чіткі правила оцінювання, виходячи з міжнародних норм політики захисту дітей, українського законодавства та досвіду реалізації та оцінювання соціальних проектів.

Проект етичного кодексу у вільному доступі – прохання долучитися до його обговорення усім бажаючим.

 
 
 

Comments


ЧЛЕНСТВО В УАО

Відповідно до Статуту УАО членство в Асоціації є добровільним та індивідуальним. Членами УАО можуть бути повнолітні громадяни України, особи без громадянства та іноземці, що на законних підставах перебувають на території України.

Для отримання членства в УАО необхідно 

  1. Ознайомитися зі Статутом УАО.

  2. Заповнити та підписати особисто заяву.

  3. Підписану заяву надіслати (у сканованому вигляді) на е-пошту: 

  4. Заповнити електронну анкету:

  5. Дочекатися схвалення заяви Правлінням УАО. 

  6. Оплатити членські внески (600 грн.) за реквізитами (після отримання повідомлення про прийняття):

       Громадська організація "Українська асоціація оцінювання"

       ЄДРПОУ 38800860

       р/р: UA 77 325365 0000002600601628935

       Призначення платежу: "членський внесок за [рік] від [прізвище]"

Підписатися на наші новини

Thanks for submitting!

Контакти >

м. Київ, вул. Довженка, 2

E: ukrevaluation@gmail.com 

© 2024 by UEA  

bottom of page