Підходи та методи оцінювання в контексті війни та післявоєнної відбудови і відновлення

6 жовтня 2022 року Українська асоціація оцінювання (UEA/УАО) у співпраці з Пакистанською асоціацією оцінювання (PEA) та Уппсальським університетом (Швеція) обговорили підходи та методи оцінювання в контексті війни та післявоєнної відбудови і відновлення.

Під час зустрічі відбулася презентація книги «Evaluation in Contexts of Fragility, Conflict and Violence Guidance from Global Evaluation Practitioners». Книгу презентували:

  • автор та редактор книги Хур Хаснейн, представник Міжнародної академії з оцінювання (IEA) та Пакистанської асоціації оцінювання.

  • співавторка книги Інга Лілл-Аронсон, старша викладачка музеєзнавства та вивчення культурної спадщини, Уппсальський університет (Швеція).

Посилання на слайди, які демонструвалися під час зустрічі, можна завантажити тут. Слайди містять контакти експертів. Експерти готові і далі спілкуватися за темою зустрічі.

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Група членів Української Асоціації Оцінювання ініціює дослідження «Самоорганізація та гуртування українського суспільства під час війни» і запрошує до дослідження навчальні та наукові заклади, профес

September 15, 2022. Three members of the Ukrainian Evaluation Association presented their experiences and lessons learned about evaluators’ work in Ukraine at the online event WeBiBar “What does it me

Дослідження на основі якісних даних щодо відчуття миру в постраждалих від конфлікту громадах в Грузії. Дослідження відповідає на запитання: - Яке сприйняття миру в громадах постраждалих від конфлікту