Реалії української політики оцінювання ... (О. Красовська)

Оновлено: 22 черв.

Національна політика оцінювання є невід’ємною складовою ефективного управління та належного політичного, економічного та правового розвитку країни. Під час 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання Голова правління Української асоціації оцінювання – Ольга Красовська представить міжнародній спільноті реалії української політики оцінювання та її вплив на процес реалізації державних програм. Ольга є незалежною консультанткою сфери МіО з 15-ти річним досвідом розроблення, впровадження, управління та оцінки національних та міжнародних проєктів і під час своєї презентації зосередиться на таких аспектах:

  1. Відсутність в Україні єдиної Національної політики оцінювання призводить до серйозного провалу реалізації державної політики. Зараз кожен новий цикл державної політики практично в усіх сферах реалізується без реальної оцінки досягнутих результатів. Отже, наступний цикл починає мати в своїй основі нечіткість і недоведену ефективність.

  2. Впровадження моніторингу та оцінки в державну політику відіграє вирішальну роль у досягненні відчутних результатів та просуванні розвитку України. Війна створила нові виклики в національній політиці МіО.

  3. Координація донорської підтримки, правильне визначення пріоритетів та розвиток нової культури формування політики з інтегрованим МіО мають бути основними векторами процесу формування політики в Україні.

Спеціальна українська сесія організована за підтримки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia.

14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Група членів Української Асоціації Оцінювання ініціює дослідження «Самоорганізація та гуртування українського суспільства під час війни» і запрошує до дослідження навчальні та наукові заклади, профес

September 15, 2022. Three members of the Ukrainian Evaluation Association presented their experiences and lessons learned about evaluators’ work in Ukraine at the online event WeBiBar “What does it me

6 жовтня 2022 року Українська асоціація оцінювання (UEA/УАО) у співпраці з Пакистанською асоціацією оцінювання (PEA) та Уппсальським університетом (Швеція) обговорили підходи та методи оцінювання в