Реалії української політики оцінювання ... (О. Красовська)

Оновлено: 22 черв.

Національна політика оцінювання є невід’ємною складовою ефективного управління та належного політичного, економічного та правового розвитку країни. Під час 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання Голова правління Української асоціації оцінювання – Ольга Красовська представить міжнародній спільноті реалії української політики оцінювання та її вплив на процес реалізації державних програм. Ольга є незалежною консультанткою сфери МіО з 15-ти річним досвідом розроблення, впровадження, управління та оцінки національних та міжнародних проєктів і під час своєї презентації зосередиться на таких аспектах:

  1. Відсутність в Україні єдиної Національної політики оцінювання призводить до серйозного провалу реалізації державної політики. Зараз кожен новий цикл державної політики практично в усіх сферах реалізується без реальної оцінки досягнутих результатів. Отже, наступний цикл починає мати в своїй основі нечіткість і недоведену ефективність.

  2. Впровадження моніторингу та оцінки в державну політику відіграє вирішальну роль у досягненні відчутних результатів та просуванні розвитку України. Війна створила нові виклики в національній політиці МіО.

  3. Координація донорської підтримки, правильне визначення пріоритетів та розвиток нової культури формування політики з інтегрованим МіО мають бути основними векторами процесу формування політики в Україні.

Спеціальна українська сесія організована за підтримки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia.

14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

14-та конференція Європейського товариства з оцінювання (8-10 червня, м. Копенгаґен), організована European Evaluation Society та ALNAP Українська сесія зібрала майже 80 учасників і стала однією із на

Конференція Європейського товариства з оцінювання вже майже добігла до свого кінця і ми раді поділитися з вами нашими враженнями. Це був надзвичайно насичений, гарно спланований та інформативний захід

Наша остання спікерка на 14-й конференції Європейського товариства оцінювання– Ірина Лупашко, незалежна консультанка МіО, яка працює у сфері розвитку МСП та добровільних бізнес-стандартів з темою: «М