top of page

Реалії української політики оцінювання ... (О. Красовська)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Національна політика оцінювання є невід’ємною складовою ефективного управління та належного політичного, економічного та правового розвитку країни. Під час 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання Голова правління Української асоціації оцінювання – Ольга Красовська представить міжнародній спільноті реалії української політики оцінювання та її вплив на процес реалізації державних програм. Ольга є незалежною консультанткою сфери МіО з 15-ти річним досвідом розроблення, впровадження, управління та оцінки національних та міжнародних проєктів і під час своєї презентації зосередиться на таких аспектах:

  1. Відсутність в Україні єдиної Національної політики оцінювання призводить до серйозного провалу реалізації державної політики. Зараз кожен новий цикл державної політики практично в усіх сферах реалізується без реальної оцінки досягнутих результатів. Отже, наступний цикл починає мати в своїй основі нечіткість і недоведену ефективність.

  2. Впровадження моніторингу та оцінки в державну політику відіграє вирішальну роль у досягненні відчутних результатів та просуванні розвитку України. Війна створила нові виклики в національній політиці МіО.

  3. Координація донорської підтримки, правильне визначення пріоритетів та розвиток нової культури формування політики з інтегрованим МіО мають бути основними векторами процесу формування політики в Україні.

Спеціальна українська сесія організована за підтримки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia.

14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут3 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page