top of page

Розширення охоплення з 2 до 20 тисяч осіб: роль МіО, виклики та уроки (Г. Калита)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Триває підготовка 14-ї конференції Європейського товариства оцінювання. Ми раді представити нашу наступну спікерку – Ганну Калиту, спеціалістку з моніторингу та оцінювання гуманітарних проєктів, з її презентацією: «Розширення охоплення з 2 до 20 тисяч осіб: роль МіО, виклики та уроки».

Війна спричиняє значні зміни у фокусі неурядових організацій – від добре спланованого розвитку до діяльності, спрямованої на подолання або пом'якшення наслідків війни, що призводить до серйозних проблем:

а) через надзвичайну нестачу часу та людських ресурсів виникає дилема щодо того, чи витрачати їх на заходи з порятунку життя чи на більш тісне узгодження нової структури МіО з командою проєкту та на моніторинг досягнень;

б) невизначене та непередбачуване середовище призводить до труднощів із встановленням визначених цілей та індикаторів;

в) складання нових програм та їхніх систем МіО виглядає як збирання нової картинки з «розбитих частинок» (персонал і бенефіціари розкидані по Україні та Європі) з одночасним швидким додаванням нових частинок.

Внутрішня оцінка роботи за перші три місяці війни показала «слабкі місця», які перешкоджають підвищенню продуктивності та зосередженню на нових можливостях, що з’явилися. Спеціальна українська сесія організована за підтримки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia.

14-та конференція Європейського товариства оцінювання організована European Evaluation Society та ALNAP і відбудеться 8-10 червня в м. Копенгаґен.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/


Презентацію виступів можна завантажити тут0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page