top of page

Роль професійних асоціацій у забезпеченні високих стандартів послуг оцінювання (І.Лупашко)

Оновлено: 22 черв. 2022 р.

Наша остання спікерка на 14-й конференції Європейського товариства оцінювання– Ірина Лупашко, незалежна консультанка МіО, яка працює у сфері розвитку МСП та добровільних бізнес-стандартів з темою: «Міграція професіоналів МіО, що викликана війною: роль професійних асоціацій у забезпеченні високих стандартів послуг оцінювання».

Через відсутність Національної політики оцінювання в Україні важливість МіО у сфері реалізації державної політики є недооціненою. У переліку видів економічної діяльності (КВЕД) на даний момент професії «оцінювача» немає, а поняття «якісної послуги з оцінювання» досить розмите.

Впровадження високих стандартів оцінки серед професіоналів може допомогти впевнитися, що зобов’язання підрядника (постачальника послуг з оцінки) відповідають очікуванням і вимогам замовника. Бізнес-асоціація може взяти на себе провідну роль у процесі розроблення високих професійних стандартів та введення їх в дію шляхом забезпечення роботи таких механізмів, як: вирішення спорів, розгляд скарг, санкції та заохочення до дотримання існуючих стандартів.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/

Презентацію виступів можна завантажити тут


0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page