top of page

Як створити дієву систему МіО в організації та здійснювати моніторинг державної політики

"Як створити дієву систему МіО в організації та здійснювати моніторинг державної політики" - nренінг для Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства відбувся 6-8 грудня 2021. День 1.

Оцінювання як інструмент ефективного управління

Тренер - Олег Мазурик, доктор соціологічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, гарант освітньої програми «Соціальні технології». Член Правління Української асоціації оцінювання. Директор громадської організації «Центр соціального аудиту». Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів. День 2. • Монетизація в МіО. • Оцінювання державних стратегій (приклад) • Визначення індикаторів проекту • Вибір методів моніторингу і оцінювання

Тренери: Михайло Савва, кандидат соціологічних наук, доктор політичних наук, професор. Член Правління Української асоціації оцінювання. Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів. Голова правління громадської організації "Експертна група «Сова».

Ольга Красовська, кандидатка економічних наук, незалежна експертка з питань політики розвитку МСП, моніторингу та оцінювання. Голова Правління Української асоціації оцінювання з 2020 року та член Європейського товариства оцінювання з 2018 року.

День 3.

• Моніторинг. Визначення аспектів, які мають підлягати моніторингу.

• Планування моніторингу і оцінювання. Створення систем МіО в організації

• Підготовка технічного завдання для оцінювання.

• Підготовка звіту про результати оцінювання.

• Розповсюдження і використання результатів оцінювання. Стандарти.

Тренери:

Ірина Кравчук, доктор наук з державного управління. Член правління Української асоціації оцінювання, Європейської асоціації оцінювання, Американської асоціації оцінювання. Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів. Спеціаліст з моніторингу, оцінювання, навчання програми DOBRE.

Ольга Щетініна, магістр англійської і німецької філології, сертифікат бізнес школи Відкритого Британського Університету, стажувалася в Drexel University, США. Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів. Член міжнародної консультативної Ради з оцінювання ПРО ООН. Член Правління Української Асоціації Оцінювання.

Захід проводився в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

3 перегляди0 коментарів

Kommentare


bottom of page