Національна спроможність щодо оцінювання: Люди. Планета та Поступ в епоху Цілей Сталого Розвитку

16-20 жовтня 2017 року у місті Стамбул відбулася Міжнародна конференція Національна спроможніть щодо оцінювання: Люди. Планета та Поступ в епоху Цілей Сталого Розвитку. Конференція відбулася за підтримки Незалежного офісу оцінювання UNDP, Регіонального Бюро UNDP: Європа, CIS; а також Європейської асоціації оцінювання.

Основними завданнями конференції була презентація та обмін досвідом щодо розробки та адаптації національної спроможності в сфері оцінювання з урахуванням Цілей сталого розвитку (SDGs); аналіз Цілей сталого розвитку з позиції принципів та практики оцінювання; розвиток партнерства для посилення національних систем оцінювання.

У конференції взяло участь більш як 550 учасників зі всього світу. Серед учасників можна виділити представників агенцій ООН, парламентаріїв, представників національних профільних міністерств, фахівців з оцінювання.

Перші два дні конференції були організовані у вигляді практичних воркшопів, що мали на меті практично передати методи та принципи оцінювання загалом, та оцінювання Цілей сталого розвитку зокрема, ефективну співпрацю зі всіма зацікавленими сторонами на національному та міжнародному рівнях.

Три наступні дні були присвячені безпосередньо виступам учасників конференції, які презентували досвід країн щодо оцінювання Цілей сталого розвитку, розвиток національних систем оцінювання, інноваційні підходи щодо підвищення спроможності у сфері оцінювання тощо.

Україну на конференції представила делегація UNDP, представник Міністерства економічного розвитку, експерти, а також члени правління Української асоціації оцінювання (Ольга Щетініна та Антоніна Рішко-Порческу).

Антоніна Рішко-Порческу виступила з темою "Створенння спроможності у сфері оцінювання з позиції молодих фахівців оцінювання та початківців", де презентувала основну діяльність мережі EvalYouth щодо навчання та допомоги для професійного розвитку в оцінюванні на глобальному, регіональному та національному рівнях.

Конференція була насиченою та багатою на цікаві доповіді та налагодження партнерства для розвитку оцінювання загалом, та оцінювання Цілей сталого розвитку зокрема.0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Група членів Української Асоціації Оцінювання ініціює дослідження «Самоорганізація та гуртування українського суспільства під час війни» і запрошує до дослідження навчальні та наукові заклади, профес

September 15, 2022. Three members of the Ukrainian Evaluation Association presented their experiences and lessons learned about evaluators’ work in Ukraine at the online event WeBiBar “What does it me

6 жовтня 2022 року Українська асоціація оцінювання (UEA/УАО) у співпраці з Пакистанською асоціацією оцінювання (PEA) та Уппсальським університетом (Швеція) обговорили підходи та методи оцінювання в