14-та конференція Європейського товариства з оцінювання (8-10 червня, м. Копенгаґен),

організована European Evaluation Society та ALNAP


Українська сесія зібрала майже 80 учасників і стала однією із найбільш відвідуваних сесій на конференції. На відкриття сесії було запрошено Президента Європейського товариства з оцінювання – Тома Лінга, а також серед модераторів дискусій були - Susanna Morrison-Metois – старша наукова співробітниця ALNAP, Scott Chaplowe – незалежний консультант з питань моніторингу та оцінки та Ольга Красовська – Голова УАО.

Українські експерти ділились своїм досвідом роботи в умовах повномасштабної війни в Україні, презентували міжнародній спільноті нові виклики з якими стикаються оцінювачі на територіях, де ведуться активні бойові дії або які отримали статус тимчасово окупованих, обговорювали питання документування воєнних злочинів.


Презентацію можна завантажити тут


57 переглядів0 коментарів

Конференція Європейського товариства з оцінювання вже майже добігла до свого кінця і ми раді поділитися з вами нашими враженнями. Це був надзвичайно насичений, гарно спланований та інформативний захід, де під одним дахом зібралось більше 600 експертів та експерток зі всього світу. Учасники/ці мали можливість відвідувати будь-які сесії та дискусії, презентувати свої ідеї, ділитись практиками та задавати найрізноманітніші питання.

Завдяки UNICEF Regional Office for Europe and Central Asia УАО змогла організувати цілу українську сесію, яка зібрала майже 80 учасників і стала однією із найбільш відвідуваних сесій на конференції. На відкриття сесії було запрошено Президента Європейського товариства з оцінювання – Тома Лінга, а також серед модераторів дискусій були - Susanna Morrison-Metois – старша наукова співробітниця ALNAP, Scott Chaplowe – незалежний консультант з питань моніторингу та оцінки та Ольга Красовська – Голова УАО.

Під час сесії українські експертки ділились своїм досвідом роботи в умовах повномасштабної війни в Україні, презентували міжнародній спільноті нові виклики з якими стикаються оцінювачі на територіях, де ведуться активні бойові дії або які отримали статус тимчасово окупованих, обговорювали питання документування воєнних злочинів.

14-та конференція Європейського товариства з оцінювання була організована European Evaluation Society та ALNAP і проходила 8-10 червня в м. Копенгаґен.

1 перегляд0 коментарів

Оновлено: 22 черв.

Наша остання спікерка на 14-й конференції Європейського товариства оцінювання– Ірина Лупашко, незалежна консультанка МіО, яка працює у сфері розвитку МСП та добровільних бізнес-стандартів з темою: «Міграція професіоналів МіО, що викликана війною: роль професійних асоціацій у забезпеченні високих стандартів послуг оцінювання».

Через відсутність Національної політики оцінювання в Україні важливість МіО у сфері реалізації державної політики є недооціненою. У переліку видів економічної діяльності (КВЕД) на даний момент професії «оцінювача» немає, а поняття «якісної послуги з оцінювання» досить розмите.

Впровадження високих стандартів оцінки серед професіоналів може допомогти впевнитися, що зобов’язання підрядника (постачальника послуг з оцінки) відповідають очікуванням і вимогам замовника. Бізнес-асоціація може взяти на себе провідну роль у процесі розроблення високих професійних стандартів та введення їх в дію шляхом забезпечення роботи таких механізмів, як: вирішення спорів, розгляд скарг, санкції та заохочення до дотримання існуючих стандартів.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут: https://www.ees2022.eu/

Презентацію виступів можна завантажити тут


0 переглядів0 коментарів